Mesafeli Satış Sözleşmesi

 

Madde 1 – TARAFLAR

» Bir tarafta Menderes Mahallesi Ayaş Yolu Caddesi No 102 Yenikent Sincan ANKARA 09:00 ve 19:00 Saatleri Arasında adresinde mukim Mustafa AKSEL (İş bu sözleşmede “akselbahce.com.tr” olarak anılacaktır.) ile diğer tarafta hizmet alacak MÜŞTERİ arasında aşağıda belirtilen şekil ve şartlarda tam bir anlaşmaya varılmış bir sözleşmedir.

Madde 2 – KONU

» İşbu sözleşme MÜŞTERİ’nin iletişim, tanıtım, reklam ve benzeri hizmetleri yürütebilmek amacıyla ihtiyaç duyduğu internet tasarım ve yazılımlarının, reklam, sosyal medya hesap yönetimi ve arama motoru optimizasyon çalışmalarının akselbahce.com.tr tarafından yapılması ve kiralama yolu ile kullanılması hizmetlerini kapsamaktadır.

Madde 3 – MÜŞTERİ’NİN YÜKÜMLÜLÜKLERİ

MÜŞTERİ, web tabanlı yazılımların tasarımı ve güncellenmesi için gerekli resim ve yazı bazlı dokümanları kendisi tedarik etmekle yükümlüdür. MÜŞTERİ’nin gerekli dokümanları zamanında vermemesinden kaynaklanan gecikmelerden akselbahce.com.tr sorumlu tutulamaz.

MÜŞTERİ, akselbahce.com.tr tarafından üretilen web sitesinin telif hakkının akselbahce.com.tr’a ait olduğunu, web sitesini hiçbir şekilde çoğaltıp, dağıtılmayacağını kabul ve beyan eder.

MÜŞTERİ, web sitesini üçüncü sahıslara veya kuruluşlara devredemez, kiralayamaz ve satamaz.

MÜŞTERİ, web sitesinde telif ve lisans haklarına muhalif program ve içerik yayınlanamaz. MÜŞTERİ, Web Sitesi içeriğinden tamamen kendisi sorumludur. MÜŞTERİ, oluşturduğu içeriğin T.C. yasalarına aykırı olmayacağını kabul, beyan ve taahhüt eder. İçeriğin aykırılığından doğabilecek aksaklıklarda akselbahce.com.tr hiç bir sorumluluk kabul etmeyecektir.

MÜŞTERİ, dile getirdiği tüm fikir, düşünce, ifade, yorum ve yazıların kendisine ait olduğunu akselbahce.com.tr’ın hiçbir şekilde sorumlu olmadığını kabul ve beyan eder.

MÜŞTERİ, kendisine tahsis edilen e-posta hesaplarını kullanarak spam mail göndermeyeceğini kabul ve beyan eder. Spam mail göndermesi durumunda akselbahce.com.tr MÜŞTERİ’nin almış olduğu e-posta hizmetini süresiz olarak kesme hakkına sahiptir.

MÜŞTERİ, Web Sitesi’nin en altında bulunan akselbahce.com.tr web sayfasına bağlantı verilmesini kabul eder.

MÜŞTERİ, suç teşkil edecek, yasal açıdan takip gerektirecek ya da yerel, ülke çapında ya da uluslararası düzeyde yasalara ters düşecek, ya da yalnızca diğer bir kullanıcıyı rahatsız edecek bir durum yaratan, ya da bu durumlardan herhangi birini teşvik eden, hiçbir tür yasadışı, tehditkâr, hakaret, küfür içeren, küçük düşürücü, kaba, pornografik, rahatsız edici ya da ahlaka aykırı bilgi web sitesinde barındıramaz, e-posta yolu ile postalayamaz ya da iletemez.

Madde 4 – akselbahce.com.tr’ YÜKÜMLÜLÜKLERİ

akselbahce.com.tr, sözleşme süresince MÜŞTERİ web sitesinin teknik zaruretler ve mücbir sebepler dışında her zaman ulaşılabilirliğini garanti eder.

akselbahce.com.tr, MÜŞTERİ talep ettiği takdirde web sitesinde yapılacak güncellemeleri yapıp yapmayacağını kendisi karar verir. Yapılması durumunda ek ücret talep eder.

Web Sitesi akselbahce.com.tr’ın belirlediği sunucularda  yayınlanır veya akselbahce.com.tr, MÜŞTERİYE Yönetim Paneli şifreleri dışında ayrıca bir ftp şifresi ve ftp alanı tahsis etmez.

akselbahce.com.tr, bu sözleşme çerçevesinde hizmet süresi uzatılan alan adının MÜŞTERİ’ye ait olduğunu kabul eder.

akselbahce.com.tr, Domain hizmetinin MÜŞTERİ tarafından sağlanması durumunda, DNS değişikliklerinden ötürü oluşan kapanmalardan sorumlu değildir.

Mücbir Sebepler Doğal afetler, yangın, terör, sosyal patlamalar (büyük çaplı isyan çıkması, genel grev vb.), hastalık, tutukluluk, mevzuat tarafından getirilen yasaklamalar, büyük ekonomik krizler, iflas, Türk Telekom ve domain kayıt firmasından kaynaklanan teknik sorunlardır.

Madde 5 – HİZMETLER

5.1 Web Tasarım

akselbahce.com.tr tarafından MÜŞTERİYE satın alınan Web Tasarım paketindeki özellikleri sunacağını taahhüt eder.

MÜŞTERİ Web Sitesi hizmeti alırken, akselbahce.com.tr sunucularındaki hosting sistemini, mail sistemini ve diğer yazılımları aynen kabul etmiş sayılır.

Web Tasarım paketlerinde

5.2 Reklam Yönetimi

AKSEL BAHÇE, MÜŞTERİ’nin Web Sitesi ve/veya mobil uygulaması için oluşturulacak İnternet Reklamları ile, Google, Facebook İnternet Reklam Platformlarına ilişkin hesaplarını kuracağını, İnternet Reklam Bütçelerinin tanımlanması, kampanyaların oluşturulması, uygulanması, takibi ve kontrolü sürekli şekilde sağlayacağını taahhüt eder.

Görüntülü reklamlar için gerekebilecek ekstra görsellerin ek ücretlerle MÜŞTERİ’nin talebi doğrultusunda yapılabileceğini beyan eder.

5.3 Arama Motoru Optimizasyonu (SEO)

AKSEL BAHÇE, MÜŞTERİ’nin Web Sitesi içerisinde sitenin Google Arama Motorunda görünürlüğünü artırmak için gerekli teknik düzenlemeleri, meta veri düzenlemelerini ve blog içeriklerini yayınlamayı, sahip olduğu Ahrefs, Google Search Console gibi SEO araçlarıyla anahtar kelime araştırmaları, rakip analizleri, link inşası için geri bağlantı analizi ve sıralama takibi yapmayı ve çalışmalarını her ay raporlamayı taahhüt eder. 

Link inşası için gerekli geri bağlantıları ekstra ücretler karşılığı alabileceğini ve AKSEL BAHÇE’in bu ücrete karşılık MÜŞTERİ’nin talebi doğrultusunda işlemleri yerine getireceğini beyan eder.

5.4 Sosyal Medya Hesap Yönetimi

AKSEL BAHÇE, MÜŞTERİ’nin paylaştığı ürün ve hizmetleri satın alınan Sosyal Medya yönetim paketindeki hesaplarda satın alınan sıklıkta hizmet devam ettiği süre boyunca paylaşmayı taahhüt eder.

5.5 Raporlama

AKSEL BAHÇE,MÜŞTERİ’nin Arama Motoru Optimizasyonu (SEO) çalışmaları’na, Sosyal Medya Hesapları’na ve İnternet Reklamları’na ait performans raporlarını aylık periyotlarda MÜŞTERİ ile e-posta yolu ile paylaşacağını, analytics.google.com üzerinden rapor paneline erişim verilip raporlara ulaşılmasını sağlayacağını ve bu raporların doğruluğunu kabul, beyan ve taahhüt eder.

Madde 6 – HİZMET SÜRESİ

» Bu sözleşme, MÜŞTERİNİN akselbahce.com.tr sitesi üzerinden Web Sitesi siparişi vermesiyle başlar ve MÜŞTERİNİN seçtiği domain adı altında Web Sitesi’nin kurulumunun yapılarak yayına girmesiyle geçerlilik kazanır ve 1 yıl boyunca devam eder. 1 yıl sonunda sözleşme feshedilmemişse ve yıllık kiralama ücreti MÜŞTERİ tarafından akselbahce.com.tr hesabına yatırılmışsa yenilenmiş sayılır.

Madde 7 – ÜCRET VE ÖDEMELER

» Sözleşmeye konu olan ilgili web sitesinin tasarım, yazılım veya kiralama ücreti fiyat teklifi olarak e-posta ile gönderilir. Özel tasarım ve yazılımlarda web tasarım teklifinde belirtilen tarihte Web Sitesi aktif edilir ve bunun sonrasında MÜŞTERİDEN sözleşmenin kapsadığı yıl için ilave bir ücret talep edilmez. Yıllık uzatım bedeli domain, hosting ve yazılım güncellemelerini kapsayan ücrettir.

Madde 8 – SÖZLEŞMENİN FESHİ

MÜŞTERİ, kullanım süresi sonunda hizmetini almak istemediği takdirde sözleşme feshedilmiş sayılır.

MÜŞTERİNİN web sitesini sözleşmeye aykırı bir biçimde kullanımının tespiti ya da ödemesini zamanında yapmaması halinde akselbahce.com.tr sözleşmeyi tek taraflı olarak feshedebilir. Sözleşmenin feshi halinde önceki dönemlere ait ödemeler MÜŞTERİYE iade edilmeyecektir.

akselbahce.com.tr, web sitesinin yayına başlangıç tarihinden itibaren bir yıllık sürenin bitiminden en az 10 gün önceden e-mail aracılığıyla tebligat yaparak, bir sonraki döneme ait hizmetin süresinin uzaması ile ilgili yeni içerik ve ödeme şartlarını gönderecektir. Yeni dönem için verilecek hizmetin içeriği, MÜŞTERİ tarafından olumsuz görüş bildirildiği takdirde, alınacak hizmetlere karşılıklı son verilebilecektir..

Madde 9 – YETKİLİ MAHKEME VE İCRA DAİRELERİ

İşbu sözleşmenin uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlıkların çözümünde Kayseri Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

To top
WhatsApp Sipariş Ver
Size Yardım Etmemi İstermisiniz?
Merhaba
ŞARTLAR VE KOŞULLAR – Aksel Bahçe
İle İlgili Size Yardım Etmemizi İsterimsiniz?