asma
elma
goji bery
erik
kiraz
seftali
domates

Aksel Bahçe Tanıtım

Aksel Bahçe Tanıtım

AKSEL BAHÇE

Yaşanabilir bir çevre ve mekanlar yaratma tutkumuzla hareket ederek çalışmalarımıza başladık.

Peyzaj üzerindeki deneyimimiz, estetik anlayışımız ve makine-ekipman parkımız ile yurt içinde büyük başarılara imza attık.
Alanlarında uzman, dinamik ve yaratıcı teknik kadromuzla; kısa zaman, düşük maliyet ve optimum güvenlik kriterleriyle bilinçli bir şekilde hareket ediyoruz.

Bugün güçlü idari ve mali yapımız, geniş imkanlar sunan teknolojik alt yapımız ile sektör piyasasında belirli bir seviyeyi yakalamış, yüksek pazar payına sahip bir firmayız.
Aksel Bahçe Peyzaj olarak, konut ölçeğinden başlayarak, kentsel mekanlar spor alanlar, kent parklar, toplu konutlar, oteller, tatil köyleri, yat limanları, marinalar, sanayi bölgeleri, fabrikalar, hastane ve okul bahçeleri, alışveriş merkezleri, enerji santralleri, barajlar, devlet yolları, demir yolları, otoyollarda yapısal ve bitkisel peyzaj uygulamalarının yanı sıra, hydroseeding yöntemiyle çimlendirme, bitkilendirme, erozyon kontrolü ve doğa onarım sistemleri, periyodik bahçe bakımı, teras bahçeler, dikey bahçeler, teknik danışmanlık, bitkisel materyalin üretimi ve temini konularında hizmet vermekteyiz.

[Toplam: 0   Ortalama: 0/5]
Yelken Bayrak

Icon Icon Icon Icon